Katalog firm

Kategorie


Abaco

Jeżeli chcecie znaleźć profesjonalne biuro rachunkowe, to Abaco z Łodzi jest do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do współpracy wszystkie chętne osoby, które chcą, aby rachunki zawsze były należycie poprowadzone. Wszyscy klienci mogą liczyć na atrakcyjne stawki cenowe za poszczególne usługi księgowe. Zapraszamy!

Usługi księgowe

Biuro rachunkowe Abaco z Łodzi to firma cechująca się dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Od ponad dekady, tj. od 2009 roku pomaga wielu jednoosobowym firmom i większym spółkom w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów oraz sporządzaniu deklaracji podatkowych PIT. Wszelkich informacji dowiesz się na stronie http://www.abacosc.pl/
Usługi księgowe na wysokim poziomie, jakie świadczy, obejmują również m.in.: sprawozdania statystyczne do GUS i prowadzenie ewidencji ryczałtowej. Dodatkowo możliwa jest obsługa kadrowo-płacowa wszystkich pracowników oraz przygotowywanie audytu podatkowego. Specjaliści z firmy Abaco doradzą też przy wyborze konkretnego opodatkowania. Co więcej, na życzenie klientów będą reprezentować dane przedsiębiorstwo w kontaktach z Urzędami państwowymi, w tym z Urzędem Skarbowym.
Wchodząc na stronę: www.abacosc.pl każdy klient może mieć stały dostęp do własnych dokumentów (faktur on-line) oraz skorzystać z udostępnionego, zdalnego programu do wystawiania faktur. Co ważne, ceny za wszystkie usługi księgowe ustalane są indywidualnie.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

iUbezpieczenia

Serdecznie zapraszamy do iUbezpieczenia. Zadbajcie o swoje bezpieczeństwo i polisę ubezpieczeniową, dzięki czemu bez najmniejszego problemu zawsze będziecie mogli spać spokojnie. Posiadamy odpowiednią...