Katalog firm

Aneta Budzińska

Droga do piękna nie musi być długa i trudna. Wprost przeciwnie, może być krótka i przyjemna. Aneta Budzińska to profesjonalistka i pasjonatka makijażu permanentnego. Każda klientka traktowana jest indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Oprócz tradycyjnych zbiegów gabinet oferuje również mikropigmentację skóry głowy.

Trwały makijaż ust

Serdecznie zapraszamy na profesjonalnie wykonany makijaż permanentny. Coraz więcej pań dostrzega zalety wykonania takiego makijażu. Jeżeli i Wy tak macie i chcecie zdecydować się na tego rodzaju makijaż, to koniecznie zgłoście się do mnie. Nazywam się Aneta Budzińska i jako profesjonalna lingerystka mogę zapewnić Was, że oferuje Wam najwyższą jakość obsługi, a moje prace można zobaczyć chociażby na stronie internetowej https://anetabudzinska.pl/makijaz-permanentny/.
Proponuje Wam makijaż ust, oczu i brwi. Dzięki temu, że taki makijaż zagości na Waszej twarzy nie będziecie musieli się kompletnie niczym przejmować. Naturalna oprawa oka i ust wygląda naprawdę efektownie o każdej porze dnia - zarówno rano, kiedy wstajecie z łóżka, jak również wieczorem, kiedy jesteście bardzo mocno zmęczone po całym dniu wykonywania swoich obowiązków.
Wykonanie makijażu permanentnego jest bezpieczne. Zapraszam na konsultację, dzięki czemu będziemy mogli wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do wykonania takiego zabiegu. Mam nadzieje, że będziecie zadowoleni z mojej oferty, tak jak wiele innych klientek, jakie skorzystało już z mojej oferty.

Kontakt

Ulica: Żwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000