Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Instytut ITPB oferuje Wam możliwość spotkania się z profesjonalistami. Zajmujemy się leczeniem nerwic i lęków, leczeniem depresji, pomagamy zmierzyć się z szokującymi wydarzeniami z Waszego życia. Działamy również jako interwencja kryzysowa zawsze przynosząc Wam pomoc w najcięższych dla Was chwilach.

Pomoc psychologa

Priorytetem Instytutu Terapii Poznawczo - Behawioralnej jest pomoc drugiemu człowiekowi w uzyskaniu właściwej kondycji psychicznej. Oferujemy zatem różnego rodzaju terapie i konsultacje, w zależności od głównego problemu pacjenta. Są to między innymi interwencje kryzysowe, diagnozy psychologiczne, leczenie depresji oraz różnego rodzaju nerwic i lęków, o czym szerzej dowiedzą się Państwo z naszej strony http://itpb.pl/.
W zespole posiadamy 17 specjalistów, którzy wciąż pogłębiają i doskonalą swoją wiedzę z danego zakresu. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze jesteśmy więc w stanie skutecznie pomóc osobom, które się do nas zgłaszają i przekuć ich pierwotne, negatywne emocje w pozytywne doświadczenia. Warto zaznaczyć, że współpracujemy z osobami w różnym wieku, bowiem problemy psychologiczne dotyczyć mogą zarówno dzieci, nastolatków jak i osób dorosłych.
Do pacjentów podchodzimy indywidualnie, ponieważ każda osoba w inny sposób przeżywa emocje. Dzięki wnikliwym analizom jesteśmy w stanie skutecznie wpłynąć na sposób postrzegania świata przez Naszych pacjentów.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511322117