Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Instytut ITPB oferuje Wam możliwość spotkania się z profesjonalistami. Zajmujemy się leczeniem nerwic i lęków, leczeniem depresji, pomagamy zmierzyć się z szokującymi wydarzeniami z Waszego życia. Działamy również jako interwencja kryzysowa zawsze przynosząc Wam pomoc w najcięższych dla Was chwilach.

Terapia depresji

W dzisiejszych czasach wbrew powszechnej opinii coraz więcej osób ma poważne problemy ze sobą. Jesteśmy smutni, nie wiemy co się z nami dzieje a do tego nie mamy żadnej chęci do życia. Jeżeli jest Ci to znane może warto iść do specjalisty, aby dowiedzieć się czy nie cierpisz na depresję.
Jeszcze kilka lat temu korzystanie z fachowej pomocy psychoterapeutów było nie do pomyślenia. No bo kto chodzi do takich ludzi? Wariaci. Na całe szczęście zaczyna się to powoli zmieniać. Zawsze, warto skorzystać z pomocy. Skuteczna terapia depresji Wrocław polega na tym, że albo przed grupą mówi się o swoich problemach albo w indywidualnych sesjach. Dobrym pomysłem przy leczeniu depresji jest zakup zwierzaka, który zawsze będzie potrafił nas rozweselić.
Psy, koty, świnki morskie, rybki - do wyboru, do koloru. Z naszej strony polecamy w leczeniu depresji - psy - zwykle pocieszne i skłonne do zabawy. Nie bez powodu mówi się o nich, że są najbliższym przyjacielem człowieka. Zwykle zwierzęta wyczuwają nasze stany emocjonalne.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511322117