Katalog firm

PPHU Ład

Ład to firma świadcząca kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie całego miasta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas na to aby zadbać o swój ogród. Dlatego właśnie możecie polegać na nas - na ludziach, którzy z wielką pasją oraz oddaniem podchodzą do realizowania swoich obowiązków. Zapraszamy!

Koszenie trawy

Chcecie, aby Wasz ogród był zawsze zadbany? Szukacie specjalistów, którzy będą sprawowali całoroczną opiekę nad różnymi terenami zielonymi będącymi pod władzą Waszego urzędu? A może chcecie zadbać o swój trawnik przed Waszą firmą? Niezależnie od udzielonej odpowiedzi Ład jest zawsze do Waszej dyspozycji oferując kompleksowe usługi przez cały rok. Szczegółowe warunki oferty koszenia trawy można znaleźć na stronie http://miastoiogrody.pl/koszenie-trawy/.
Doskonale wiemy jak powinno się sprawować opiekę nas ogrodem. Jeżeli Wy nie macie na to czasu - nie ma najmniejszego problemu. Chętnie nawiążemy z Wami stałą współpracę, dzięki czemu Wy będziecie mogli przeznaczyć więcej czasu na odpoczynek. Posiadamy profesjonalny sprzęt ogrodniczy, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać bardzo dokładne koszenie trawy. Oprócz tego jesteśmy w stanie również zaoferować Wam wycinkę oraz przycinke drzew.
Możecie być pewni, że pielęgnując Wasze drzewa zawsze zachowujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa. To jak zostanie wykonana przycinka drzew zależy od poszczególnych przypadków roślin. Zawsze stawiamy na Waszą wygodę oraz komfort.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357