Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Ład to firma świadcząca kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie całego miasta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas na to aby zadbać o swój ogród. Dlatego właśnie możecie polegać na nas - na ludziach, którzy z wielką pasją oraz oddaniem podchodzą do realizowania swoich obowiązków. Zapraszamy!

Wycinka drzew

Firma Ład jest jedną z najpopularniejszych firm w Łodzi, które świadczą usługi ogrodnicze. Ich klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i urzędy i większe sklepy. Każdy kto potrzebuje pomocy w pielęgnacji zieleni lub wykonania takich zleceń jak wycinka drzew Łódź, powinien zgłosić się do tej firmy. Jej zaletą jest profesjonalizm z jakim podchodzi do każdego ze swoich zadań. Dzięki temu są one wykonywane szybko i zakończone w wyznaczonym terminie.
W firmie Ład zatrudniani są ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Zatem wiedzą co robią i potrafią zająć się zarówno koszeniem trawy, przycinaniem krzewów, jak i wycinką drzew. Firma zapewnia im nowoczesny sprzęt, który sprawia że każde takie zlecenie jest wykonywane bardzo sprawnie i bez jakichkolwiek problemów natury technicznej.
Usługi firmy Ład są wycenione z myślą o tym, aby klient nie musiał wydawać zbyt dużych kwot pieniędzy. Te rozsądne ceny są kolejnym powodem dla którego firma ta cieszy się popularnością. To najlepsza firma ogrodnicza w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357