Katalog firm

Kategorie


MS Meble

Posiadasz niewielką kuchnię i chcesz ją umeblować tak, żeby nie tylko była praktyczna, ale też dobrze wyglądała? MS Meble stworzy dla Ciebie meble kuchenne na wymiar, które pozwolą Tobie na zaprojektowanie idealnej kuchni. Skontaktuj się z nami i powiedz jakie masz oczekiwania. Z całą pewnością jesteśmy wstanie je spełnić.

Meble kuchenne na wymiar

Firma działa na rynku od wielu lat, zajmuje się kompleksowo i profesjonalnie swoimi obowiązkami. Zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy sumiennie i rzetelnie realizują swoją pracę. Podchodzą oni indywidualnie do potrzeb każdego klienta, liczy się przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja z osiągniętego efektu końcowego.
Siedziba firmy znajduje się w Olsztynie, oferowana usługa obejmuje w swoim zakresie meble kuchenne na wymiar Olsztyn, szafy, biurka a także regały i półki. Oferta dotyczy także pomiaru, projektowania mebli oraz zapewnia fachowe doradztwo. Usługa oferuje również indywidualne zamówienia, transport, a także montaż i wycenę gratis. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej http://meblems.com/
Zakład korzysta z nowoczesnych urządzeń, sprzętów, najnowszej technologi, meble produkowane są z materiałów wysokiej jakości, gdyż firma współpracuje z renomowanymi markami, producentami. Realizacje projektów przebiegają szybko, skutecznie i solidnie, wykonywane meble są bardzo trwałe, służą przez wiele lat. Firma posiada swoją własną stronę internetową gdzie można bardziej szczegółowo zapoznać się z ofertą.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797210910