Katalog firm

Kategorie


MS Meble

Posiadasz niewielką kuchnię i chcesz ją umeblować tak, żeby nie tylko była praktyczna, ale też dobrze wyglądała? MS Meble stworzy dla Ciebie meble kuchenne na wymiar, które pozwolą Tobie na zaprojektowanie idealnej kuchni. Skontaktuj się z nami i powiedz jakie masz oczekiwania. Z całą pewnością jesteśmy wstanie je spełnić.

Szafy na zamówienie

Myślisz o szafie na wymiar, ale nie wiesz czy będzie dobrze ona wyglądać w Twoim mieszkaniu? Nie za bardzo też orientujesz się w tym, która firma wykona dla Ciebie szafę? Zapraszamy Ciebie do kontaktu!
Jesteśmy firmą, która od 1992 roku działa w branży meblarskiej. W naszej ofercie znajdują się szafy na zamówienie, które są wykonywaną z dbałością o każdy szczegół. Cenimy profesjonalizm i dlatego oferujemy darmową wycenę oraz wykonamy dla Ciebie specjalny projekt szafy. Dopiero później zdecydujesz czy warto właśnie z nami podjąć współpracę. Jeśli nasz projekt się Tobie spodoba, to z przyjemnością wykonamy dla Ciebie zlecenie.
Dbamy o to, żeby klienci byli zadowoleni z naszych szaf i dlatego podczas projektowania doradzamy najlepsze rozwiązania, z którymi zapoznasz się chociażby na naszej stronie http://meblems.com/szafy-na-zamowienie.htm. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że szafa będzie nie tylko ładna, ale również funkcjonalna. Jesteśmy pewni tego, iż z wykonanej przez nas szafy będziesz dumny przez wiele długich lat. Produkujemy meble, które są wyjątkowe i dzięki temu udało nam się zdobyć wysoką pozycję na rynku.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797210910