Katalog firm

Orthovision

Aby mieć zdrowe zęby potrzebne są dwie rzeczy. Po pierwsze dobra pasta i systematyczne mycie zębów. Po drugie dobry dentysta, gdzie będziecie regularnie zgłaszać się na wizyty. Jeżeli szukacie takiego lekarza, który fachowo i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, to Orthovision jest do Waszych usług.

Chirurgia stomatologiczna

We wszystkich większych miastach nie brakuje gabinetów stomatologicznych. Nie inaczej jest w Warszawie, gdzie działa wielu utalentowanych stomatologów. Wśród nich tylko nieliczni jednak specjalizują się w dziedzinie jaką jest chirurgia stomatologiczna Warszawa Śródmieście. Znaleźć ich można między innymi w OrthoVision, które zatrudnia wielu dobrych chirurgów, gotowych do tego, aby podjąć się pracy nad nawet najbardziej wymagającymi przypadkami.
OrthoVision specjalizuje się wielu dziedzinach poza chirurgią stomatologiczną. Miejsce to jest przede wszystkim znane ze stomatologii estetycznej na wysokim poziomie, doskonałego leczenia ortodontycznego, ale także protetyki i implantologii. Ze względu na szeroką ofertę, do OrthoVision zapisują się osoby cierpiące na różnego rodzaju problemy stomatologiczne.
Każdy z nich może jednak oczekiwać wysokiej jakości usług, szybkich terminów, rozsądnych cen oraz bardzo przyjemnej atmosfery w gabinecie. W OrthoVision na warszawskiej Woli każdy dostanie pomoc stomatologiczną, jakiej potrzebuje.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364