Katalog firm

Orthovision

Aby mieć zdrowe zęby potrzebne są dwie rzeczy. Po pierwsze dobra pasta i systematyczne mycie zębów. Po drugie dobry dentysta, gdzie będziecie regularnie zgłaszać się na wizyty. Jeżeli szukacie takiego lekarza, który fachowo i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, to Orthovision jest do Waszych usług.

Ortodoncja

Znalezienie właściwego ortodonty, który zajmie się Twoimi zębami w odpowiedni sposób bywa czasami bardzo trudne. Niektórzy ortodonci są wręcz nastawieni tylko i wyłącznie na zyski zapominając o tym, że przecież najważniejsze jest dobro pacjenta. Dlatego proponujemy, abyś przed wyborem właściwego ortodonty zapoznał się z opiniami, które krążą na jego temat w internecie.
My z naszej strony możemy zaproponować wysoką jakość świadczonych usług. Nasz ortodonta Warszawa Bemowo na pierwszej wizycie dokładnie omówi Twoje leczenie i zaproponuje aparaty ortodontyczne, które będą właściwe dla Twojej wady. Jeżeli nasz ortodonta stwierdzi, że nie potrzebujesz aparatu ortodontycznego - z pewnością o tym Ci powie. Przychodzą czasami do nas pacjenci, którzy mają zęby w bardzo dobrym stanie, niemniej oni nie są zadowoleni z ich wyglądu.
Próbujemy takie osoby przestrzec przed zakładaniem aparatu, bo nie chcemy aby nasi pacjenci wydawali nie potrzebnie pieniądze. Jeśli nie wiesz, czy potrzebujesz aparat ortodontyczny, umów się już dzisiaj na pierwszą wizytę a porozmawiamy o tym.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364