Katalog firm

Sowa

Sowa jest firmą, która wykonuje kompleksowe instalacje ogrzewania. Korzystając z naszych usług macie pewność, że zawsze będziemy z Wami od początku do końca. Od momentu wykonania indywidualnie dopasowane projektu, do czasu wykonania go w miejscu, które nam wskażecie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Już od ponad 11 lat na rynku polskim z powodzeniem działa firma Eko-Sowa. Jest to firma łódzka, która jest tworzona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem i dużą dozą pasji do wszystkiego co związane z projektowaniem i montowaniem instalacji różnego rodzaju. W ofercie firmy można znaleźć między innymi instalacje wodno kanalizacyjne Łódź, a także instalacje ogrzewania oraz wentylacji.
Do każdego zlecenia pracownicy Eko-Sowa podchodzą indywidualnie, starając się dopasować instalacje do oczekiwań klienta. Dzięki temu można zapewnić, że klient będzie zadowolony z przebiegu całej współpracy i z chęcią poleci usługi firmy dalej. Potwierdzeniem tego, że strategia to sprawdza się w stu procentach jest fakt, że firma Eko-Sowa cieszy się świetną reputacją i nie brakuje jej klientów, którzy polecają jej pomoc swoim znajomym.
Jeżeli zatem kogoś interesują profesjonalnie zamontowane instalacje wodno kanalizacyjne, firma Eko-Sowa będzie najlepszym wykonawcą dla zlecenia, jakiego można znaleźć w Łodzi i jej okolicach.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233