Katalog firm

Sowa

Sowa jest firmą, która wykonuje kompleksowe instalacje ogrzewania. Korzystając z naszych usług macie pewność, że zawsze będziemy z Wami od początku do końca. Od momentu wykonania indywidualnie dopasowane projektu, do czasu wykonania go w miejscu, które nam wskażecie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Serwis klimatyzacji

Firma Sowa działa na rynku od wielu lat, zajmuje się kompleksowo i profesjonalnie wykonywaniem swoich zadań, a w tym klimatyzacja Łódź, wentylacja, ocieplanie i inne . Zatrudnia doświadczonych specjalistów w swej dziedzinie, którzy rzetelnie i sumiennie podchodzą do realizacji swoich obowiązków, służą zawsze fachową pomocą i specjalistycznym doradztwem.
Bardzo indywidualnie podchodzą do potrzeb każdego klienta, gdyż liczy się przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja z osiągniętego efektu. Oferowana usługa obejmuje w swoim zakresie instalacje pompy ciepła, korektorów słonecznych, oraz ocieplania poddaszy i instalacji wodno-kanalizacyjnych. Oferta dotyczy także odkurzaczy centralnych i klimatyzacji, firma zajmuje się również wszelakimi pracami serwisowymi.
Klimatyzacja, wentylacja a także systemy ogrzewania znajdują się w bogatym asortymencie firmy, jest on bardzo urozmaicony. Usługa zapewnia komfort oraz wygodę, dzięki zastosowaniu systemów ekologicznych zyskać można także obniżenie kosztów. Zakład posiada bardzo dobrą opinię uzyskaną latami praktyk, ma swoją własną stronę internetową gdzie znaleźć można interesujące informacje, zapoznać się szczegółowo z ofertą.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233