Katalog firm

Abaco

Jeżeli chcecie znaleźć profesjonalne biuro rachunkowe, to Abaco z Łodzi jest do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do współpracy wszystkie chętne osoby, które chcą, aby rachunki zawsze były należycie poprowadzone. Wszyscy klienci mogą liczyć na atrakcyjne stawki cenowe za poszczególne usługi księgowe. Zapraszamy!

Rachunkowość

Abaco to biuro rachunkowe Łódź, gdzie już dzisiaj możecie się zgłosić, jeżeli macie problem z dobraniem odpowiednich osób do księgowości. W obecnych czasach wiele firm rezygnuje z zatrudniania księgowych na etat na rzecz współpracy z biurem zewnętrznym. Dzięki temu można znacznie obniżyć koszty prowadzenia i zamienić je na zyski.
Jeżeli Wy też szukacie oszczędności i jednocześnie szukacie profesjonalnego biura rachunkowego, to Abaco jest do Waszej dyspozycji. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm - małych i dużych. Spółek cywilnych, z o.o. i wszystkich innych, które chcą, aby ich firmy na czas były ze wszystkiego rozliczane. W naszej ofercie znajdziecie takie usługi, jak prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie rejestrów VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, kontakty z urzędami państwowymi i wiele innych.
Chętnie przygotujemy dla Was indywidualnie dopasowaną ofertę, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

iUbezpieczenia

Serdecznie zapraszamy do iUbezpieczenia. Zadbajcie o swoje bezpieczeństwo i polisę ubezpieczeniową, dzięki czemu bez najmniejszego problemu zawsze będziecie mogli spać spokojnie. Posiadamy odpowiednią...