Katalog firm

PPHU Ład

Ład to firma świadcząca kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie całego miasta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas na to aby zadbać o swój ogród. Dlatego właśnie możecie polegać na nas - na ludziach, którzy z wielką pasją oraz oddaniem podchodzą do realizowania swoich obowiązków. Zapraszamy!

Usługi ogrodnicze

Z roku na rok pogarsza się jakość warzyw i owoców w sklepach. Dla osób, które mają latem dostęp do swoich pomidorów, ogórków czy też innych warzyw lub owoców, to co jest dostępne w supermarketach — jest niejadalne. Zwykle rośliny te są bez smaku i mają ograniczoną ilość składników odżywczych.
To w ostateczności sprawia, że ich smak pozostawia wiele do życzenia. Nie zapominajmy o pestycydach, które są używane na potęgę w rolnictwie. Wystarczy poczytać dostępne w sieci, badania tyczą się wpływu tych chemicznych środków na nasze życie, aby zdać sobie sprawę z zagrożeń, które wynikają z jedzenia warzyw i owoców dostępnych w supermarketach. Zwróćmy także uwagę na wysokie ceny, które kompletnie nie idą w parze z jakością.
Na szczęście pozostaje nam uprawa własnych owoców i warzyw poprzez stworzenie własnego ogródka. Jeżeli nie masz czasu, aby zająć się typowymi pracami ogrodniczymi, zawsze możesz zlecić usługi ogrodnicze Łódź konkretnej firmie, która zajmie się wszystkim za Ciebie. Warto to przemyśleć.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357