Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Aby mieć zdrowe zęby potrzebne są dwie rzeczy. Po pierwsze dobra pasta i systematyczne mycie zębów. Po drugie dobry dentysta, gdzie będziecie regularnie zgłaszać się na wizyty. Jeżeli szukacie takiego lekarza, który fachowo i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, to Orthovision jest do Waszych usług.

Usługi stomatologiczne

Czy leczenie dentystyczne kojarzy Wam się z czymś nieprzyjemnym? Czy wasze zęby dopominają się leczenia, jednak nie macie odwagi do tego aby odwiedzić gabinet stomatologiczny? Jeżeli tak jest, to koniecznie musicie zmienić swoje nastawienie. Pomoże Wam w tym nasza klinika dentystyczna Orthovision, której ofertę znajdą Państwo na stronie https://www.orthovision.pl/.
Jeżeli chcecie natrafić na lekarzy, którzy oferują kompleksowe usługi, to zajrzyjcie do nas a przekonacie się, że leczenie zębów nie musi kojarzyć Wam się z czymś nieprzyjemnym. Nasi specjaliści zawsze stają na wysokości zadania a wszyscy pacjenci - nawet osoby dorosłe - wychodzą od nas zawsze uśmiechnięci. Proponujemy Wam zabiegi profilaktyczne oraz usługi diagnostyczne. Do tego możecie liczyć u nas na usługi protetyczne i usługi związane z chirurgią stomatologiczną.
Naszym pacjentom oferujemy szereg kompleksowych usług, jeżeli chodzi o stomatologię estetyczną. Mamy nadzieje, że dzięki nam będziecie mogli cieszyć się pięknymi oraz lśniącymi zębami, które będą Waszą dumą. Zapraszamy na wizytę.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364